dnes je sobota,  21. júl 2018,  meniny má Daniel
Kúpou produktu z eshopu Terenak.sk podporíte chod portálu Terenak.sk

MAD SR, s.r.o. - profil firmy, eshopu

adresa:
Školská 36, 979 01 Rimavská Sobota
kontakt:
tel.: 0904 885 173
e-mail: mad6@madsr.sk
web: www.autopotahy.sk
popis:


Spoločnosť MAD SR, s.r.o. Vám už 26 rokov prináša kvalitné autopoťahy šité na mieru. V ponuke nájdete textilné, polokožené, kožené a Alcantara® autopoťahy.
Náš výrobný závod s rozlohou 2500 m2 je vybavený najmodernejšou digitalizačnou, rezacou a šicou technológiou určenou na prvovýrobu autosedadiel. 26-ročné skúsenosti z výroby autosedadiel sa podpísali pod design a kvalitu našich autopoťahov šitých na mieru. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály určené výlučne pre prvovýrobu autosedadiel. Perfekcionalizmus vo všetkých detailoch.

MAD SR, s.r.o., vývojový partner výrobcov automobilov zameraný na výrobu autopoťahov šitých na mieru, ako jediný vykonal skúšky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov v spolupráci s výrobcami automobilov. MAD SR, s.r.o. je jediný homologizovaný výrobca autopoťahov pre sedadlá s bočným airbagom. Skúšky výstrelu bočných airbagov (SAB skúšky) boli realizované v nezávislých skúšobniach TÜV podľa najprísnejších noriem výrobcov automobilov.
galéria:
MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.MAD SR, s.r.o.
sekcie:
iné služby - služby
autočalunenie, flockovanie, poťahy - služby
mapa: