dnes je sobota,  27. november 2021,  meniny má Milan

Chevrolet Colorado Rally Concept - článok

pridané: 27.7.2013 14:36
Chevrolet Colorado Rally Concept

 Colorado Rally Concept je novou generáciou stredne veľkého pick-upu. Ako jeho názov naznačuje, je navrhnutý tak, aby sa mohol zúčastniť akejkoľvek púštnej rally – dlhé jazdy mimo cestu, off-road. Z tohto dôvodu má výrazný svalnatý dizajn, bol postavený pre odolnosť a agresívnu manipuláciu v drsnom teréne.


 

Riadenie mimo cesty v drsnom teréne môže byť naozaj náročné. Colorado Rally Concept preto zahŕňa prvky k prežitiu, ako napríklad:

 

Zásobníky na vodu za sedadlom vodiča a spolujazdca uhasia smäd

Integrovaný hasiaci systém pre kabínu cestujúcich a priestor motora

Vysoko výkonný vetrací systém ‘Air boost’, ktorý rýchlo vyvetrá kabínu po prejazde prašným oblakom

 

Veľké svetlomety s LED diódami, pre Chevrolet typická duálna mriežka chladiča, starostlivo tvarovaná kapota a svalnaté blatníky zo sklolaminátu – to všetko definuje vzhľad Colorada pri pohľade spredu.

 

Colorado Rally Concept je poháňaný 2,8litrovým turbo dieselovým motorom s permanentným pohonom všetkým kolies, ktorý doplňujú dva robustné elektrické navijáky, každý s výkonom 5,5 k, integrované v prednom a zadnom nárazníku.

 
počet zobrazení: 1 696
počet hlasov: 1
kategória: Recenzie, testy
 
fotografie k článku
obr. č. 1 - Chevrolet Colorado Rally Concept obr. č. 2 - Chevrolet Colorado Rally Concept obr. č. 3 - Chevrolet Colorado Rally Concept obr. č. 4 - Chevrolet Colorado Rally Concept obr. č. 5 - Chevrolet Colorado Rally Concept